Sobota 14.septembra bude v Čajkove patriť kvalitnému vínu a jedlu

Začiatok septembra už tradične patrí oslave vína a hrozna – vinobraniu. Inak tomu nebude ani tento rok. Sobota 14.9.2019 bude v Čajkove patriť nám vinohradníkom a vinárom. Pri tejto príležitosti vám opäť dáme možnosť bližšie spoznať nás, naše vinárstvo a poctivé produkty našej práce. 

Pripravili sme si pra vás podujatie – Otvorené vinárstvo počas Čajkovského vinobrania.

Od 14:00 do 20:00 budete môcť ochutnať viac ako dvadsiatich druhov vína, medzi ktorými nebude chýbať Víno roka 2019 – FUSION Rizling rýnsky 2018. Pre milovníkov tradičných odrôd Tekova bude pripravená svieža Pesecká leánka 2018 a krásne vyzretá Frankovka modrá 2016 obe z kolekcie TERROIR. Fanúšikov aromatických odrôd poteší suchý TERROIR Devín 2018, polosuchý korenistý NICHTA Tramín červený 2017 alebo čerstvo naplnený Devín 2018 z kolecie NICHTA. Tešiť sa môžete aj na úplnu novinku – sladké Chardonnay 2018 z kolekcie FUSION – a ďalšie vína z našich vinohradom. 

Počas celého podujatia sa budete môcť zúčastniť prehliadky priestorou vinárstva aj s našim odborným výkladom. Dáme vám možnosť bližšie spoznať technológiu výroby vína – od spracovania hrozna až po jeho zrenie. Nazrieme s vami do našej novej sudovej pivnice, kde práve zrejú červené vína z nádherného ročníka 2018. 

K vínu nezameniteľne patrí aj kvalitná gastronómia. Priamo pred vinárstvom bude pre vás pripravený v celku pečený viac ako 150 kilogramový býk, ktorý sa bude grilovať už od skorých ranných hodín. 

Samozrejmosťou bude čerstvý voňavý burčiak, z hrozna z našich vinohradov. 

Pre viac info sledujte náš event na Facebooku.

V sobotu 14.9.2019 jednoducho nemôžete u nás chýbať. 

TEŠÍME SA NA VÁS!

Na prezeranie obsahu tejto stránky musíte mať 18 alebo viac rokov.
Máte 18 alebo viac rokov?

To view the content of this page you must be 18 years old or over.
Are you 18 years old or over?