Objavte naše víno počas horúcich letných večerov!

Už zajtra 24. 5. sa na vás tešíme v priestoroch Bratislavského hradu, kde sa uskutoční známy Slovak food festival. Prvý  večer festivalu sa bude niesť v znamení vína od slovenských vinárov, medzi ktorými nemôžeme chýbať. Pohľad na celú Bratislavu s pohárom nášho vychladeného ružového či Peseckej leánky bude určite stáť zato.

Na budúci týždeň prichádzame na východ. V stredu 30. 5. budeme mať riadenú degustáciu v Prešove. V priestoroch útulnej kaviarne DUBLIN Cafe na Hlavnej ulici vám predstavíme jedinečnú kolekciu našich vín. Deň nato, vo štvrtok 31. 5., budeme pokračovať v košickej vinotéke Villa Cassa, ktorá patrí medzi tradičné miesta našich degustácii.

Začiatkom júna, od piatka 8. 6. soboty 9. 6. sa premiérovo predstavíme na  Villa Nova wine feste v Spišskej Novej Vsi. Počas dvoch dní môžete zažiť zaujímavý kultúrny program, keďže počas festivalu budú prebiehať aj mestské Dni Humoru. Na festivale nebude okrem kvalitného vína chýbať ani zaujímavá gastronómia ako tradičné lokše, domáce hamburgery či netradičné suši. V tú istú sobotu sa môžete zoznámiť s našimi vínami aj na Festivale vína a chutí v Partizánskom, ktorý organizuje Baric – wine bar cafe.  Od jednej do desiatej je pre vás pripravený bohatý program spojený s množstvom súťaží a ochutnávok medzinárodnej kuchyne.

V sobotu 16. 6. sa s vami stretneme na festivale Víno pod Hradom v Trenčíne. Od pol druhej do pol deviatej môžete navštíviť dvanásť zastávok a lepšie spoznať vína priamo od nás – vinárov.

Na prezeranie obsahu tejto stránky musíte mať 18 alebo viac rokov.
Máte 18 alebo viac rokov?

To view the content of this page you must be 18 years old or over.
Are you 18 years old or over?