Ochutnajte naše vína počas jari!

S príchodom jari prichádza aj sezóna degustácií, vínnych festivalov či putovaní za vínom, na ktorých môžete lepšie spoznať nás a naše vína.

Už tento piatok 13. 4. 2018 sa v Hoteli Devín v Bratislave uskutoční BraVino – Bratislava wine show. Ide o medzinárodnú výstavu vín Stredoeurópskeho regiónu, ktorej sa zúčastní viac ako 20 vinárstiev a my samozrejme nemôžeme chýbať. Budete môcť ochutnať náš Veltlín, Peseckú leánku, Devín, či vyzreté červené vína z ročníka 2015. V piatok 20. 4. 2018 budeme mať riadenú degustáciu vo vinotéke DOM VÍNA v Žiline. Počas soboty 28. 4. 2018 budete môcť naše vína ochutnať na dvoch miestach. Už po dvanásty krát sa zúčastníme Fraštackeho putovania za vínom v Hlohovci, kde nás nájdete ako po minulé roky vo Vieche u Jaštera. Druhým podujatím v ten deň je Vínšpacírka v Banskej Bystrici, ktorej sa zúčastníme po prvý krát. Na Námestí Slovenského národného povstania vám prestavíme svieže mladé vína z ročníka 2017 ako aj plné minerálne vína starších ročníkov.

V máji sa už tradične predstavíme na Levickom putovaní za vínom, ktoré sa bude konať v areáli Levického hradu. Na podujatí nebude chýbať regionálna gastronómia, zaujímavý program a vína od členov združenia Terroir Tekov, ktorého sme zakladajúcimi členmi.

Na prezeranie obsahu tejto stránky musíte mať 18 alebo viac rokov.
Máte 18 alebo viac rokov?

To view the content of this page you must be 18 years old or over.
Are you 18 years old or over?