Ochutnajte naše vína počas jari!

Ochutnajte naše vína počas jari!

S príchodom jari prichádza aj sezóna degustácií, vínnych festivalov či putovaní za vínom, na ktorých môžete lepšie spoznať nás a naše vína.

Už tento piatok 13. 4. 2018 sa v Hoteli Devín v Bratislave uskutoční BraVino – Bratislava wine show. Ide o medzinárodnú výstavu vín Stredoeurópskeho regiónu, ktorej sa zúčastní viac ako 20 vinárstiev a my samozrejme nemôžeme chýbať. Budete môcť ochutnať náš Veltlín, Peseckú leánku, Devín, či vyzreté červené vína z ročníka 2015. V piatok 20. 4. 2018 budeme mať riadenú degustáciu vo vinotéke DOM VÍNA v Žiline. Počas soboty 28. 4. 2018 budete môcť naše vína ochutnať na dvoch miestach. Už po dvanásty krát sa zúčastníme Fraštackeho putovania za vínom v Hlohovci, kde nás nájdete ako po minulé roky vo Vieche u Jaštera. Druhým podujatím v ten deň je Vínšpacírka v Banskej Bystrici, ktorej sa zúčastníme po prvý krát. Na Námestí Slovenského národného povstania vám prestavíme svieže mladé vína z ročníka 2017 ako aj plné minerálne vína starších ročníkov.

V máji sa už tradične predstavíme na Levickom putovaní za vínom, ktoré sa bude konať v areáli Levického hradu. Na podujatí nebude chýbať regionálna gastronómia, zaujímavý program a vína od členov združenia Terroir Tekov, ktorého sme zakladajúcimi členmi.

Chcem zľavu 10%
×

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a získajte 10% na prvý nákup